II. Rákóczi Ferenc emléknap
2016 március 02

PÁLYÁZAT!

Az Országgyűlés 2015. március 17-én nyilvánította II. Rákóczi Ferenc emléknapjává március 27-ét, Erdély és Magyarország fejedelmének, a Rákóczi szabadságharc vezetőjének születésnapját. Az emléknappal kapcsolatban, az alábbi pályázatokat hirdetjük:

Gyermekeknek: 12 éves korig rajzverseny – II. Rákóczi Ferencről, életének eseményeiről. Maximum A3-as méretű formátumban.

Fiataloknak: 13-18 éves korig levélíró pályázat - „Levelem Mikes Kelemennek” címmel (kézzel írva)

Felnőtteknek: 18 éves kor felett - „Mit tanulhatunk a fejedelemtől?” címmel, maximum 3 gépelt oldalban feldolgozva II. Rákóczi Ferenc életének tanulságait, szellemiségét, értékeit.

Pályázatok leadási határideje: a könyvtárban március 16-a,
eredményhirdetés március 30-án 16.15-től a Képzőművész Kör foglalkozásának kezdetén.

Szabó Magda Könyvtár és Közösségi Ház

Fight SPAM! Click here! google pagerank Spam Csapda