FIGYELJÜNK EGYMÁSRA!
2017 január 08

Ügyeleti számok: 06-20-382-9011, 06-20-947-1509

TISZTELT FELSŐPAKONYIAK!

Az elmúlt napokban az Önkormányzat a szociális tűzifa osztás keretein felül is igyekezett mind tűzifát, mind élelmiszert, meleg ételt juttatni mindazoknak, akik jelezték problémájukat, vagy akikkel kapcsolatban bejelentés érkezett, hogy a nagy hideg közeledtével segítségre szorulnak, a település belterületén avagy a tanyákon éppúgy.

Akadtak, akik örömmel elfogadták a segítséget, akadtak, akik nem kértek belőle.

A rendőrséggel, polgárőrséggel és a szociális munkatársakkal egyeztetve folyamatos a kapcsolat a rászorulókkal, az idős emberekkel, mégis kérek mindenkit, hogy ha tud olyanról, aki segítségre szorul, jelezze felénk a 06-20-947-1509-es, vagy a polgárőrség központi, 06-20-382-9011-es ügyeleti telefonszámán. Az Önkormányzat a rászorulók részére a Szabó Magda Könyvtár és Közösségi Ház pincetermét készenlétben tartja.

Egyúton köszönet mindazoknak az önkénteseknek, jó szándékú lakosoknak, akik eddig is segítettek a rászorulóknak, a bajba jutottaknak!

Kérem, továbbra is figyeljünk egymásra!

Nagy János
polgármester