yvibaby [Civil]
2014_02_feb [2018/05/03 12:00] (aktuális)
Sor 21: Sor 21:
 Finta Máté 2014.01.29. Finta Máté 2014.01.29.

-Helyesbítés a védőnői ​fogadással kapcsolatban…+Védőnői ​tanácsadás (csecsemő és várandós)

Sor 530: Sor 549:
 A három ország indulói közül a következő eredmények születtek: A három ország indulói közül a következő eredmények születtek:

-Vargyai Gergő nem sokkal az ötödik születésnapja előtt élete első versenyén ovis kategóriában ezüstérmet szerzett. Pechula Krisztina ​ bronzérmes lett, míg Clarg Gergő sajnos kiesett az első négyből. Marossy Flóra kétszer mérkőzött,​ de sajnos ő is érem nélkül maradt. Fodor Jázmin is a harmadik helyezéssel,​ ezáltal bronzéremmel büszkélkedhetett. A seniorosoknál első alkalommal indult fehér övvel Aczberger Róbert aki egy győzelemmel és egy vereséggel harmadik lett.  Aranyérmet ketten szereztek, Valázsik László senpai, aki egy wazarival került az első helyre és Makker Lajos senpai is felállhatott a dobogó legfelső fokára, mint a régi szép időkben két nyertes meccsel.+Vargyai Gergő nem sokkal az ötödik születésnapja előtt élete első versenyén ovis kategóriában ezüstérmet szerzett. Pechula Krisztina ​ bronzérmes lett, míg Clarg Gergő sajnos kiesett az első négyből. Marossy Flóra kétszer mérkőzött,​ de sajnos ő is érem nélkül maradt. Fodor Jázmin is a harmadik helyezéssel,​ ezáltal bronzéremmel büszkélkedhetett. A seniorosoknál első alkalommal indult fehér övvel Aczberger Róbertaki egy győzelemmel és egy vereséggel harmadik lett.  Aranyérmet ketten szereztek, Valázsik László senpai, aki egy wazarival került az első helyreés Makker Lajos senpai is felállhatott a dobogó legfelső fokára, mint a régi szép időkbenkét nyertes meccsel.

Gratulálunk a versenyzőknek,​ büszkék vagyunk rátok! Gratulálunk a versenyzőknek,​ büszkék vagyunk rátok!
2014_02_feb.1392055484.txt.gz · Utolsó módosítás: 2018/05/03 11:57 (külső szerkesztés)